Ing. TOMÁŠ TAUBNER, +420 604 628 536, T.Taubner@seznam.cz 


                  VÝCVIK PSŮ V ŘÍČANECH U PRAHY

     


AKTUALITY   I   O NÁS   I   NABÍDKA VÝCVIKU   I   ROZPIS TRÉNINKŮ   I   GALERIE   I   KONTAKT
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

_________________________________________________________________________________________________________________

NABÍDKA VÝCVIKU

Nabídka výcviku na Sports4Dogs je zaměřena především na sportovní kynologii - SPORTOVNÍ VÝCVIK PSŮ - přípravu psů v obranách, poslušnosti a stopách.
Pro vrcholové soutěže, zkoušky i bonitace. Nabízíme pomoc s komplexní přípravou Vašeho pejska.

VÝCVIK STOP, POSLUŠNOSTI A OBRAN
 

CÍLEM VÝCVIKU JE PŘÍPRAVA PSA V DISCIPLÍNÁCH SPORTOVNÍ KYNOLOGIE - STOPÁCH, POSLUŠNOSTI A OBRANĚ. VÝCVIK JE ZAMĚŘEN NA PŘÍPRAVU KE ZKOUŠKÁM DLE ZKUŠEBNÍCH ŘÁDŮ A NA ÚČAST PSŮ NA VRCHOLOVÝCH SOUTĚŽÍCH. OBSAH JEDNOTLIVÝCH LEKCÍ JE DÁN INDIVIDUÁLNĚ DLE POTŘEB A STUPNĚ VÝCVIKU KAŽDÉHO PSA.

URČEN PEJSKŮM každého věku, ZAČÁTEČNÍKŮM, POKROČILÝM A ZÁVODNÍKŮM.


 

Dvakrát ročně, tedy na jaře a na podzim, pořádáme pro všechny začínající pejskaře kurz základní poslušnosti.

KURZ ZÁKLADNÍ POSLUŠNOSTI
 

CÍLEM KURZU JE ZVLÁDNUTÍ ZÁKLADNÍ POSLUŠNOSTI. OBSAHEM JEDNOTLIVÝCH LEKCÍ JE ZVLÁDNUTÍ PŘIVOLÁNÍ (ZA BĚŽNÝCH PODMÍNEK, PŘI RUŠIVÝCH VLIVECH), OVLADATELNOSTI NA VODÍTKU I BEZ VODÍTKA (CHŮZE U NOHY), OVLADATELNOST NA VODÍTKU PŘI PRŮCHODU SKUPINKOU OSOB, ZÁKLADNÍCH POLOH (SEDNI, LEHNI, VSTAŇ), ODLOŽENÍ (PSOVOD V DOHLEDU, PSOVOD V ÚKRYTU), NÁCVIK APORTU, PŘEKONÁVÁNÍ PŘEKÁŽEK (SKOK VYSOKÝ, PRŮCHOD TUNELEM), NÁCVIK NESTANDARDNÍCH SITUACÍ (CHŮZE PO NEPŘÍJEMNÉM POVRCHU, PŘENÁŠENÍ PSA JINOU OSOBOU) A ŠTĚKÁNÍ NA POVEL. CVIČENÍ INDIVIDUÁLNÍ A SKUPINOVÉ.*

KURZ JE URČEN PEJSKŮM každého věku.

* jednotlivé lekce kurzu (jejich obsah) jsou vždy upravovány "na míru", dle dovedností a schopností účastníků kurzu

 

V případě zájmu nebo potřeby nabízíme také možnost individuálních lekcí, ty jsou zaměřené na řešení specifických požadavků, případně využívány na základě Vašich přání v případě zájmu o individuální konzultace.

INDIVIDUÁLNÍ VÝCVIK
 

PŘI INDIVIDUÁLNÍM CVIČENÍ SE BUDEME VĚNOVAT VÝCVIKU POUZE VAŠEHO PEJSKA DLE VAŠICH POTŘEB A POŽADAVKŮ. TRÉNINK NASTAVÍME PŘESNĚ VAŠIM PŘÁNÍM. JELIKOŽ MÁ KAŽDÝ SPECIFICKÉ POŽADAVKY NA SVÉHO PEJSKA, PŘESNĚ SE DOMLUVÍME KAM TRÉNINK SMĚŘOVAT A CO BUDE NAŠÍM CÍLEM.

OBLASTI INDIVIDUÁLNÍHO VÝCVIKU JSOU: SPORTOVNÍ POSLUŠNOST, STOPY, OBRANY, DOGDANCING, PŘÍPRAVA PSA PRO VÝKON CANISTERAPIE, PŘÍPRAVA PSA PRO VÝSTAVY a jiné, dle domluvy.

VÝCVIK JE URČEN PEJSKŮM každého věku.