Ing. TOMÁŠ TAUBNER, +420 604 628 536, T.Taubner@seznam.cz 


                  VÝCVIK PSŮ V ŘÍČANECH U PRAHY

     


AKTUALITY   I   O NÁS   I   NABÍDKA VÝCVIKU   I   ROZPIS TRÉNINKŮ   I   GALERIE   I   KONTAKT
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

_________________________________________________________________________________________________________________

O NÁS

Cvičiště Sports4Dogs vzniklo cíleně jako prostor pro výcvik pejsků. Především těch našich. Věnujeme se výcviku psů již několik let, každý v jiné oblasti psích sportů, jinak dlouho a na různých úrovních. Výcvik psů je hlavně naším koníčkem, i tak mu ale věnujeme maximum našeho volného času a je součástí našeho života. Majitelům pejsků pomáháme ve výcviku taktéž již několikátým rokem a od roku 2015 tomu je v prostorách Sports4Dogs. Náš výcvik je momentálně zaměřen především na sportovní kynologii. Oblast dalších psích sportů postupně, podle možností, které máme, připravujeme a chystáme. Naší vizí do budoucna je cvičiště, které nabízí majitelům psů možnosti jak přípravy pejska pro vrcholové soutěže, tak i pouze pro sportovní vyžití a společnou zábavu.

   
Ing. TOMÁŠ TAUBNER, Ph.D.

Dvojnásobný Mistr ČR BO a Vicemistr ČR BO dle IPO. Několikanásobný účastník mistrovských a vítěz kvalifikačních závodů v ČR dle IPO. Vítěz mezinárodního závodu CACIT. Několikanásobný účastník mistrovství světa FMBB a finále dvaceti nejlepších týmů světa a Vicemistr světa FMBB 2016 v družstvech.

Kynolog roku 2012
ve sportovní kynologii.

Figurant I. třídy
, Figurant roku 2014 - 3. místo, Figurant roku 2013 - 2. místo, Figurant roku 2012 - 2. místo.

Držitel bronzového odznaku výcvikáře ČKS.

Vědecký pracovník se zaměřením na fyziologii výživy a jakost produkce. Doktorát z VŠCHT Praha na fakultě potravinářské a biochemické technologie.

   
Mgr. ANDREA TAUBNEROVÁ

Majitelka chovatelské stanice Border kolií Without Borders.

Složené zkoušky z dogdancingu, složené zkoušky ze sportovní kynologie, věnuje se výstavám, účastnice flyballových soutěží, coursingových soutěží, agility závodů a v dalších oblastech psích sportů.

Aktivně působí jako canisterapeut se všemi svými Border koliemi, věnuje se individuální aktivizaci seniorů za pomoci psa a zážitkovým programům spolu se svými psy v domovech pro seniory.